День знань

Дата: 01.09.2021 16:26
Кількість переглядів: 38

Традиційно 1 вересня в СолотвинськомуЗЗСО І-ІІІ ст.№1   розпочинається новий навчальний рік: школяри ідуть до школи, де на них чекають урочистий  захід. Першокласники святкують перший дзвоник, у дворі школи відбувається святковий  концерт. Так учні школи  відзначають державне свято День знань. 1 вересня – День знань – особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день зі щирого серця хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! Вітаємо   першокласників з Першим Вересня! Нехай ходять до школи з задоволенням, радіють кожному дню!."