17 травня в ліцеї ім.Лесі Українки було проведено в 1 - 11класах єдиний національний урок "Безпечна дорога додому".

Дата: 17.05.2023 21:51
Кількість переглядів: 28

Ліцеїсти розширили знання щодо безпечної дороги додому зі школи, повторили правила дорожнього руху, дорожні знаки та їх призначення.Пригадали правила поведінки пішоходів, користування громадським транспортом та персональним електротранспортом, деяким обов’язковим вимогам до дітей як учасників дорожнього руху, порядку дій у разі дорожньо-транспортної пригоди чи інших нещасних випадків у дорозі. Розглянули рекомендації до використання (носіння) світлоповертальних елементів заради безпеки на дорозі – нової норми, яка впроваджена недавно до законодавства.