Надзвичайно швидко промайнули дні відпочинку в таборі «Сонечко», де кожен день перебування був веселим, цікавим, наповненим новими зустрічами, враженнями, розвагами .

Дата: 13.06.2024 21:51
Кількість переглядів: 26

Організація пришкільного табору відпочинку – одна з найцікавіших форм роботи з учнями в літній період. Тому за період роботи табірної зміни вчителі створювали всі необхідні умови для збереження і зміцнення здоров’я дітей, формування здорового способу життя, щоб кожна дитина повірила в свої сили і знала, що її здоров’я в її руках. Діти виявляли надзвичайну активність, сміливість, впевненість. Малюнки на шкільному подвір’ї ввібрали в себе барви літа, настрій дружби, бажання миру. Веселощі, активні рухи, гамір, сміх – саме з таким настроєм ми прощаємося з табором. До нових зустрічей рідне “Сонечко"