Виховні заходи 2023-2024 н.р

Солотвинський ліцей ім.Лесі Українки від серця вітають з Днем пам'яті та примирення!

Нехай цей день стане нагадуванням про те, що мир та свобода - це найважливіші цінності, які ми повинні берегти та захищати. Особливо тепер, коли ворог нещадно атакує нашу Батьківщину, руйнує ракетами українські міста, вбиває дітей. Та ми віримо, що зовсім скоро настане наш день перемоги і ми зможемо щасливо і вільно жити в своїй країні! Виховний захід до Дня пам'яті та примирення(Лумей О.Я. ,Гучканюк Ю.М.)

12:07 09.05.2024

1 вересня "Знання нас - єднають на шляху до перемоги"

Солотвинський ліцей ім.Лесі Українки вітає вас з початком нового навчального року! Для кожного з нас 1 вересня – це символ нових перспектив і можливостей. Для тих, хто вперше переступить шкільний поріг, – це найбільш хвилюючий день. Нехай він стане для них не тільки яскравим спогадом, але і вдалим стартом у велике життя, а кожен день в школі буде наповнений цікавими уроками, новими зустрічами і дивовижними відкриттями.

20:51 01.09.2023