Волонтерський рух

Запрошуємо всіх приєднатися до нашої акції.

Педколектив та учні нашої школи започаткували благодійну акцію "ДОПОМОГА НАШИМ ЗАХИСНИКАМ". До Великодних свят, було зібрано та відправлено на фронт десятки кілограмів солодощів. Також дітки вкелали в коробкисимволічні ангелики та малюнки з побажанням бійцям повернитися живими.

11:10 11.04.2022

Волонтери- це люди, які прийшли за покликом своєї душі допомагати тим, хто цього потребує.І роблять добрі справи добровільно,безкорисно.

Страшна біда спіткала Україну. Тисячі людей кинулися захищати рідний край: хтось зі зброєю в руках,хтось плете маскувальні сітки, готує їжу, а хтось став волонтером. Вчителі Солотвинського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1,не залишились осторонь проблем нашої держави із самого початку займаються волонтерством. Дуже дякую вам дорогі колеги за те що внесли часточку своєї душі та праці у спільну мету - допомогу нашим захисникам.

10:28 11.04.2022