З днем вчителя!

Дорогі вчителі! Вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

17:25 03.10.2021

Бабин Яр

Урок пам'яті про Голокост сьогодні провели у понад 50 тис. українських шкіл.У нашій  школі  сьогодні, 29 вересня,також  пройшов національний урок пам'яті до роковин трагедії Бабиного Яру.  Розповісти про звірства нацистів дітям — завдання не з легких. Вчителі використовували  архівні фото та відео.Такі трагедії не повинні повторюватися, повинна бути не тільки індивідуальна відповідальність у майбутньому наших дітей, які виростуть, але, власне, і колективна відповідальність. Для того, щоб не допустити будь-яких форм ксенофобії, бути толерантними до оточення за національною ознакою. Учням з 5 по 11 класи педагоги розповіли про події 80-річної давності. Ми — сильний народ. Ми все одно не здалися, коли нас так обманювали та розстрілювали. Треба, щоб наше покоління знало історію, що трапилося тоді.

17:04 29.09.2021