Виховні заходи 2023-2024 н.р

Виховний захід " Прощавай букварику" 1-А класу - Кереші Є.В.

Дорогі наші малюки, вітаємо вас із закінченням першого навчального року. Бажаємо вам з легкістю долати всі труднощі, бути активними, веселими, тямущими та радісними. Нехай решта шкільних років буде наповнена морем цікавих моментів, новими друзями та просто гарним настроєм!

22:03 06.06.2024

Прощавай початкова школа!

Життєва дорога людини мінлива і нелегка, несе в життя і сум, і радощі.Усе має початок і кінець. Не можна сказати, що закінчується дитинство наших дітей. Однак нинішній день проводить невидиму межу між дитинством та юністю.  Життя – вічний вокзал, де зустрічаються і прощаються, плачуть і радіють. І в Солотвинському ліцеї ім.Лесі Українки в 4- а класі під керівництвом Марина Стела Нуцівна –батьки, гості побували  на вокзалі «Прощання з початковою школою». Вітаємо наших  випускників 4- а класу(Марина С.Н.) із закінченням  початкової школи .

20:09 24.05.2024

Солотвинський ліцей ім.Лесі Українки вітає всіх зі святом, з Днем вишиванки!

Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому світу. Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

19:31 16.05.2024

26 квітня є днем пам'яті Чорнобильської трагедії,про саму катастрофу і загиблих в ній, а також героїзму працівників станції, ліквідаторів, пожежників, медиків і всіх людей.

Сьогодні в нашому ліцеї ім.Лесі Українки проводився показовий День цивільного захисту.  Наш ліцей дякує КП"Центр безпеки громадян" за допомогу у проведені заходу https://www.facebook.com/100010304412398/videos/882199833918594/

14:43 26.04.2024

Від сумної дати початку повномасштабної агресії росії проти України минає вже 2 рік.

Ми рахували кожен день … 2022 рік видався найважчим в історії нашої незалежної країни! 24 лютого – дата, яка змінила мирне життя кожного з нас! Відважний український народ ціною своїх життів боронить не лише себе, а й увесь світ. Ми щиро дякуємо всім нашим воїнам! Ми схиляємо голови, віддаючи шану тим, хто віддав життя за нас… Наша боротьба триває. Україна чинить опір і ми усі впевнені – перемога буде нашою!

19:09 23.02.2024

Мова – це найбільший скарб народу. Це саме той інструмент, який єднає людей однієї нації, робить їх єдиним цілим.

Солотвинський ліцей ім.Лесі Українки вітає усіх з цим святом, і бажають ніколи не забувати рідної мови, адже чим більше на землі буде мов, тим різноманітнішим буде й життя на нашій планеті! (Виставку підготувала бібліотекар Копинець Л.Я.

19:56 21.02.2024