Свого національного поета Тараса Шевченка народ називає Генієм.

У переддень 210-ї річниці від дня народження поета ми промовляємо найкращі слова вдячності та намагаємося глибше розкрити його талант найвищого ступеня. Колектив та учні Солотвинського ліцею ім.Лесі Українки вдячні Солотвинській школі мистецтв за чудову організацію і за запрошення на заході приурочений до Дня народження Т.Шевченка.

20:08 12.03.2024

9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка.

Його називають нашим Великим Кобзарем і українським генієм. Шевченко був відомий і боротьбою за визволення українського народу. Пройшло 210 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне     https://www.facebook.com/100010304412398/videos/1970860153308598/

20:06 09.03.2024

Шановні жінки! Учні Солотвинського ліцею ім.Лесі Українки сердечно вітає Вас з днем всіх жінок. Щиро бажаємо Вам щастя, миру, здоров’я, успіхів у житті, багато любові та хай у Вас завжди буде весняний настрій.

Прийміть наші сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята! Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро і любов. Бажаємо Вам завжди бути щасливими, здоровими, оточеними ніжністю і турботою. Нехай Вас завжди супроводжує впевненість у завтрашньому дні!

20:00 08.03.2024

Гарний настрій учнів значною мірою залежить від того, яким вони бачать свій ліцей. Саме тому велике значення для нас, вчителів та учнів нашого ліцею, має благоустрій.

Завдяки спільним зусиллям, оскільки всі дружно взялися до прибирання території, сьогодні наш ліцей виглядить гарним та доглянутим, а учні та вчителі задоволені змінами, які відбуваються.Щира вдячність усім учням,вчителям,техпрацівникам, за цю безкорисну допомогу нашому ліцею. Попрацювали із завзяттям і результат того вартий.   https://www.facebook.com/reel/1107966026997569

21:46 29.02.2024