Тиждень фізичної культури і спорту

Найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією нашого  закладу є  проведення  тижня фізкультури і спорту. Метою проведеного тижня було визначено поширення ідей олімпійського руху, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних ідеалах олімпізму. У рамках тижня були проведені такі заходи: змагання «Спорт – це здоров’я»,змаганння з легкої атлетики. з міні футболу 5-6 класи, ганболу 7-8 класи  та інших види естафет.

16:45 17.09.2023

Оновлюючі роботи в закладі.

З початку навчального року в нашому ліцеї почала працювати нова сучасна їдальня. Де учні отримують горячі комплексні обіди, які для них готують висококваліфіковані кухарі.Також було проведено оновлюючі ремонтні роботи в закладі та відкрито нові вбиральні на 1 та 2 поверсі  і для учнів з обмеженими можливостями. Щиро дякуємо всім хто причетний до створення таких комфортних умов для наших учнів .

22:15 15.09.2023

З Днем незалежності вас щиро вітаю!

Щорічно 24 серпня Україна відзначається День незалежності - головне державне свято у році. У 2023 році Україна відзначить 32-й рік незалежності в умовах повномасштабної війни. За час війни весь світ побачив хоробрість і самовідданість нашого народу, а ми ще більше пишаємося тим, що ми - українці.

11:19 24.08.2023

Вітаємо з Днем Державного прапора України

Державний прапор України– Це стяг із двох подовжніх смуг. Він символ вільної людини, У ньому український дух! У синім – небо Батьківщини, Його безкрайність і блакить, І вище нього, Україно,Хай пісня нації летить!      У жовтім кольорі – колосся, Багатство нашої землі. Щоб у достатку всім жилося,І в люднім місті, і в селі. Нехай він нас завжди єднає, Його із гордістю несуть. А світ, побачивши, впізнає: Під стягом Українці йдуть!

09:40 23.08.2023

Завершено комплексний ремонт у Солотвинському ліцеї ім.Л.Українки, який включав відновлення покрівлі та фасаду.

Будівлі, де розташовано заклад, уже пів сотні років, і за цей час її жодного разу капітально не ремонтували. Сподіваємось, що нові кольори навчального закладу додадуть позитиву його учням та працівникам. Щиро дякуємо за пророблену роботу.   https://www.facebook.com/100022605486715/videos/2409459079215857/

20:55 21.07.2023