Сьогодні в нашому ліцеї розпочався тиждень географії, тож вирушаємо у подорож по планеті Земля.

В нашому ліцеї географи завзяті, Хочуть все на світі знати.Візьмуть дружно карти в руки,й помандрують в світ науки.Гори, ріки і долини – все це наша Україна; Україна – рідний край ,бережи, люби і знай. Тиждень географії в Солотвинському ліцеї ім.Лесі Українки . Географічна гра:"Подорож материками" 7-а - вчитель Гучканюк Ю.М.

19:26 12.02.2024

Фестиваль проходив на високому професійному рівні .Наша перемога - 2місце - є результат нашої праці. Дякуємо високоповажному журі за чудову організацію, за чудову,немовірну ,щиру,світлу атмосферу . Велика вдячність голові Солотвинського ТГ пану Йовдію В.М. за сприяння у поїздці! Дякуємо владиці Віктору за благословіння на добрі та корисні справи. Шановна Марія Дмитрівна дякуємо за чудовий позитив і приємні миті.Ви дуже чудова і гарна людина.

19:17 29.01.2024

19:17 29.01.2024

Учні вітають з Днем Соборності України.

Щиро бажають завжди любити свою країну, пишатися своєю історією та своїм народом. Нехай Україна буде гордим птахом у зграї світових країн, нехай щодня дарує українцям свободу думки, відчуття щастя, мир та світлу надію.

18:50 22.01.2024

Різдво Христове - одне із найбільших православних свят, яке має свої обряди та традиції.

Незмінним символом Різдва є колядки, які лунають у наших храмах, оселях, які дарують нам радість довгоочікуваного свята, новину про прихід на світ Спасителя світу. Різдвяну радість до храму прийшов розділити і наш колектив разом із учнями нашого ліцею ім.Лесі Українки. Мали чергову нагоду насолоджуватися гарним мелодійним співом та глибоким духовним змістом різдвяних піснеспівів. Хочемо подякувати настоятелю Білецькому Чепріану який організовував цей чудовий вечір колядок. Нехай Господь Вам допомагає і благословляє Вашу теперішню і майбутню працю, віддячує Вам міцним здоров’ям, довгими роками життя. Нехай ці різдвяні свята зігрівають Ваші серця, надихають на добрі справи, а Вифлеємська зоря надасть віри у себе та щасливе майбутнє України. Дорогі українці нехай коляда несе радість, тепло, віру у прийдешній день, у силу і міць рідного народу. Дай Боже, щоб на наступний рік, на Різдво, ми славили Бога у колядках у мирній Україні, зі спокоєм та впевненістю.

20:28 31.12.2023